RODO

Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie korzystania z naszych usług czuł się komfortowo. Dlatego też poniżej prezentujemy Ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informacje te zostały przygotowane z uwzględnieniem RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych:

W każdym czasie możesz skontaktować się z nami pod adresem ado@juventur.travel.pl,  w celu uzyskania odpowiedzi na pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w przedstawionych klauzulach informacyjnych

Zamieszczamy poniżej również informację o przysługujących prawach oraz sposobie ich realizacji. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią niniejszego dokumentu, który ma na celu wsparcie w realizacji przysługujących Tobie uprawnień.

Realizacja Twojego wniosku nastąpi w terminie do miesiąca od jego wpływu do nas. W uzasadnionych przypadkach termin realizacji może zostać przedłużony o kolejne 2 miesiące, o czym poinformuje Cię w stosownej korespondencji ze wskazaniem przyczyn opóźnienia.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach zapisz się Newslettera:
Zapisz się