Promocje

WARUNKI PROMOCJI LATO 2024

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Przystępując do promocji Klient akceptuje treść promocji "WCZESNA REZERWACJA – LATO 2024”.
2. Czas trwania promocji: do 30.04.2024 r.
3. Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie rezerwacji w okresie trwania promocji i wpłata zaliczki w określonym w umowie terminie.
4. Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej jest ograniczona. Promocja niektórych imprez może zostać zakończona przed pierwotnie planowaną datą zakończenia promocji.
5. Promocja dotyczy wyłącznie rezerwacji indywidualnych, w przypadku rezerwacji grupowych powyżej 10 osób zarówno warunki jak i cena ustalane są indywidualnie.

RABAT
1. Promocja obowiązuje na całą ofertę z katalogu LATO 2024, udostępnioną do sprzedaży w okresie promocji przez Biuro JUVENTUR.
2. Rabat promocyjny podany jest każdorazowo przy ofercie.
3. Wysokość rabatu może się różnić w zależności od oferty, terminu lub kierunku.

ZALICZKA
1. Wysokość wymaganej zaliczki na zakup imprezy turystycznej w ramach promocji zostaje obniżona do 20 %.
2. Termin i kwota dopłaty zostaną wskazane w umowie oraz w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Biuro JUVENTUR, czyli dopiero 30 dni przed wyjazdem.

DODATKOWE BONUSY 
1. Gwarancja niezmienności ceny – GRATIS - przy rezerwacji do 15.03.2024  Usługa gwarantuje stałą cenę podstawową zakupionej imprezy turystycznej bez względu na zmiany: kosztów paliwa, kursów walut lub innych mających znaczenie dla kalkulacji imprezy turystycznej.
2. Gwarancja zachowania ceny przy zmianie terminu (nie dotyczy imprez samolotowych) - GRATIS

PROMOCJA STAŁA 
1.    Zniżkę 100 zł przy co najmniej trzeciej rezerwacji
2.    Zniżkę 50 zł przy co najmniej drugiej rezerwacji 
3.    Wyjazd GRATIS dla koordynatora własnej grupy min. 30 osób

UWAGI
- Pakiety/rabaty nie łączą się.
- Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona.

GWARANCJE
1. GWARANCJA BRAKU STRAT – w przypadku  anulacji imprezy wszystkie wpłaty zostaną zwrócone. Wpłaconą kwotę możesz przeznaczyć na inną imprezę z naszej oferty lub zamienić ją na bon wakacyjny powiększony o 5% wpłaconej kwoty do wykorzystania w sezonie Lato 2025.
2. GWARANCJA OCHRONY ZANIM WYJEDZIESZ – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wybranego wyjazdu. W cenie 3,9% wartości imprezy dodatkowe zabezpieczenie w związku z rezygnacją z podróży lub jej przerwaniem z powodu choroby lub przypadku losowego (z uwzględnieniem chorób przewlekłych).
3. GWARANCJA OCHRONY NA WAKACJACH – ubezpieczenie w zakresie kosztów leczenia włącznie z zachorowaniem na COVID-19 oraz z uwzględnieniem chorób przewlekłych do kwoty 20.000 EUR. Do ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży włączone są koszty pobytu oraz transportu rodzica/opiekuna prawnego do kraju w którym ubezpieczone dziecko zostaje objęte izolacją/obowiązkową kwarantanną lub hospitalizowane oraz transport powrotny do kraju.

 

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach zapisz się Newslettera:
Zapisz się