Promocje

PROMOCJA 5 KORZYŚCI – WYBIERAJ ZNIŻKĘ DOPASOWANĄ DO CIEBIE

 WCZESNA REZERWACJA

- Do 31.03.2021 RABAT -100 ZŁ/os.

- Do 30.04.2021 RABAT– 50 ZŁ/os.

  RODZINNA REZERWACJA

- ZNIŻKA dla RODZEŃSTWA – 50 ZŁ/os. (DOT. KOLONII / OBOZU)

- ZNIŻKA „Dzieci na kolonie, rodzice na wczasy” -  dla  dziecka– 100 zł,  dla rodziców -100 zł od rezerwacji

  LOJALNA REZERWACJA

-ZNIŻKA DLA STAŁEGO KLIENTA– 50 ZŁ/OS.

  REZERWACJA PRZYJACIELE

- ZNIŻKA od  50 zł do 100 zł/os. dla kolegów i koleżanek

  AMBASADOR MARKI  JUVENTUR TARNOBRZEG

– jeżeli zbierzesz grupę min. 30 osób na kolonie/obozy z nami pojedziesz w GRATISIE

REGULAMIN PROMOCJI PAKIET 5 KORZYSCI

 1. Promocja dotyczy wybranych ofert KATALOG LATO 2021 . Informacja  dostępna jest również na stronie internetowej www.juventur.travel.pl
 2. Promocja nie dotyczy ofert niestandardowych /pozakatalogowych/, gdzie odsprzedajemy miejsca indywidualnie dołączając uczestników do  grup z zakładów pracy.
 3. Rodzaje promocji:
 • WCZESNA Rezerwacja – zniżka  -100 zł dla klientów, którzy dokonali rezerwacji i wpłacili zaliczę 10% do dnia 31.03.2021r, zniżka - 50zł dla klientów, którzy dokonali rezerwacji i wpłacili zaliczkę 30% do dnia 31.04.2021r.
 • LOJALNA REZERWACJA – zniżka 50 zł – dla osób, które dokonują co najmniej drugiej rezerwacji
 • REZERWACJA RODZINNA  -zniżka DLA RODZEŃSTWA– 50 zł/os. na kolonie i obozy  lub  „DZIECI NA KOLONIE, RODZICE NA WCZASY” – zniżka dla dzieci – 100 zł,  dla rodziców -100 zł od rezerwacji
 • REZERWACJA PRZYJACIELSKA – kwota rabatu uzależniona jest od ilości osób rezerwujących miejsca na tej samej imprezie .Warunkiem otrzymania rabatu jest rezerwacja e-mailowa na adres: office@juventur.travel.pl  z danymi uczestników imprezy czyli imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania oraz wpłaty zaliczki w terminie 7 dni od podpisania umowy. W przypadku osób niepełnoletnich dane rodzica lub opiekuna prawnego. Kwoty zniżek:  50 zł/os. do 100 zł/os.  Wysokość zniżki uzależniona jest od liczby osób, miejsca wyjazdu grupy /możemy zorganizować wyjazd z dowolnego zakątka Polski/ oraz terminu składania rezerwacji.
 • AMBASADOR MARKI  - zbierając grupę min. 30 osób  wyjazd dla „zbieracza” GRATIS. Warunkiem otrzymania rabatu jest rezerwacja e-mailowa na adres: office@juventur.travel.pl  z danymi uczestników imprezy czyli imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania oraz wpłaty zaliczki w terminie 7 dni od podpisania umowy. W przypadku osób niepełnoletnich dane rodzica lub opiekuna prawnego.
 1. Pakiety /rabaty nie łączą się.
 2. Ilość miejsc promocyjnych  jest ograniczona.
 3. Promocja dotyczy wyłącznie imprez  zakupionych u organizatora – telefonicznie, online przez stronę  www.juventur.travel.pl  lub bezpośrednio w Salonie Sprzedaży Tarnobrzeg ul. Sokola 3B.

 

GWARANCJE UBEZPIECZENIOWE  COVID-19

1. GWARANCJA ZMIANY – Zmiana kierunku i terminu wyjazdu bez żadnych kosztów. Do 30.04.2021 oferujemy Państwu możliwość  bezpłatnej zmiany rezerwacji.
2. GWARANCJA OCHRONY ZANIM WYJEDZIESZ – Proponujemy Państwu ochronę ubezpieczeniową od kosztów rezygnacji z wybranego wyjazdu. W cenie 5,74% wartości imprezy otrzymają Państwo dodatkowe zabezpieczenie w sytuacji gdy nagłe zachorowanie (z uwzględnieniem chorób przewlekłych), zachorowanie na Covid-19, objęcie domową izolacją lub  kwarantanną uniemożliwiają uczestnictwo w wykupionej imprezie turystycznej.
3. GWARANCJA OCHRONY NA WAKACJACH – Nasi podróżni są ubezpieczeni w zakresie kosztów leczenia, z uwzględnieniem chorób przewlekłych, do kwoty 20.000 EUR. Refundacja kosztów leczenia dotyczy również zachorowania na COVID-19.
4. GWARANCJA BRAKU STRAT – W przypadku anulacji imprezy przez organizatora wszystkie wpłaty zostaną Państwu zwrócone. Będą Państwo mogli również wpłaconą kwotę przeznaczyć na inną imprezę turystyczną z naszej oferty lub zamienić ją na bon wakacyjny, powiększony o 5% , do wykorzystania w kolejnym sezonie.

 

 

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach zapisz się Newslettera:
Zapisz się