Informacje dla klienta

Jak rezerwować i co dalej…
W tym miejscu opisaliśmy bardzo szczegółowo w jaki sposób możecie Państwo dokonać rezerwacji i jakie informacje przekażemy przed wyjazdem. W razie wątpliwości wyjaśnimy wszelkie niejasności.

Krok 1 - Zanim zarezerwujesz
Zanim zarezerwujecie imprezę należy przygotować następujące informacje:
a) Jaką imprezę turystyczną wybraliście, jaki jest termin. W przypadku wczasów prosimy o określenie wybranego pakietu np. rehabilitacyjnego, zdrowotnego, odnowy  biologicznej.
b) Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania osoby zawierającej umowę. Uwaga! 1. Osoba, która wpisana jest na umowie jako nabywca widnieje na fakturze. 2. W przypadku kolonii i obozów umowę zawiera rodzic lub opiekun prawny uczestnika.
c) Imiona i nazwiska wszystkich uczestników imprezy, daty urodzenia oraz adresy zamieszkania. Uwaga! Wszystkie te dane są potrzebne do ubezpieczenia.
d) Telefon komórkowy do rodzica/opiekuna prawnego (dotyczy kolonii i obozów) lub telefon komórkowy przynajmniej jednego z uczestników wycieczki/wczasów.
e) Adres e-mali – na niego wysyłamy umowy, informacje wyjazdowe, vouchery.
f) Ewentualne uwagi, prośby. W przypadku kolonii i obozów prosimy by informacje dotyczące dziecka zapisane były na karcie kolonijnej oraz przekazywane wychowawcom na zbiórce.

W przypadku dofinansowania z zakładu pracy prosimy o podanie nazwy zakładu.

Krok 2 - W jaki sposób zarezerwować
Istnieje pięć sposobów rezerwacji imprez:
1. Bezpośredni kontakt - ZAPRASZAMY do Salonu Sprzedaży w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 4 pn.-pt. w godz. 10.00-18.00, w soboty 10.00-14.00 (maj-sierpień).
2. Za pomocą strony internetowej – www.juventur.travel.pl - wybieracie interesującą Was imprezę, wpisujecie dane i klikacie "zarezerwuj". W ciągu 24 h pracownik biura prześle e-mailem gotową umowę z pozostałymi niezbędnymi dokumentami. Następnie drukujecie umowę wraz z warunkami uczestnictwa i informacją o ubezpieczeniu, które po podpisaniu odsyłacie mailem lub pocztą tradycyjną do biura. Na umowie widnieje numer konta bankowego, na który wpłacacie zaliczkę lub całą kwotę (jeżeli jest więcej nic 30 dni do wyjazdu należy wpłacić zaliczkę 30% lub uregulować wszystko, natomiast jeśli jest mniej niż 30 dni do wyjazdu należy uregulować całość kwoty).
3. Telefonicznie – dzwonicie Państwo podając swoje dane, my wysyłamy wszystko na adres emaliowy lub pocztą wraz z instrukcją dlaszego postepowania.
4. Za pomocą e-maila. Imprezę można zamówić pisząc na adresy e-maliowe: juventur@juventur.travel.pl / agent@juventur.travel.pl / office@juventur.travel.pl
Prosimy o wybór jednego adresu email co ułatwi nam współpracę.
5. Za pośrednictwem biura agencyjnego, mającego umowę z naszym biurem. Spis takich biur dostępny jest pod linkiem Baza agentów.

Krok 3 - Formalności
Po przesłaniu danych zawsze musicie podpisać umowę wraz z warunkami uczestnictwa.
Przy obozach i koloniach należy wypełnić kartę obozowo-kolonijną, która dostępna jest pod linkiem: karta kwalifikacyjna Następnie wpłacić zaliczkę lub całość (zasady wpłaty opisaliśmy w pkt. 1) – przy dokonywaniu wpłaty przelewem w tytule przelewu obowiązkowo należy podać numer rezerwacji oraz nazwę imprezy turystycznej, termin imprezy i kogo dotyczy wpłata.

Krok 4 - Informacje przed wyjazdem
W przypadku wczasów po dokonaniu pełnej wpłaty otrzymają Państwo skierowanie/voucher w terminie ok. tydzień przed wyjazdem.
W przypadku kolonii i obozów otrzymacie Państwo drogą emaliową lub pocztą tradycyjną informacje wyjazdowe z potwierdzeniem miejsca, godziny wyjazdu oraz wszystkich informacji praktycznych.

Krok 5 - Faktura
Istnieje możliwość wystawienia faktury po opłaceniu całości. Aby otrzymać fakturę należy wysłać prośbę na jeden z emaili wymienionych w kroku 2., z którym wcześniej Państwo korespondowaliście.

W terminie do 14 dni po zakończeniu imprezy turystycznej faktury wystawiane są automatycznie.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach zapisz się Newslettera:
Zapisz się