Aktualności

Poczuj się bezpiecznie rezerwując.. czyli jak nie bać się rezerwacji w dobie COVID

Poczuj się bezpiecznie rezerwując.. czyli jak nie bać się rezerwacji w dobie COVID

2021.02.03 | Blog

Bezpieczenstwo w czasie rezerwacji jest możliwe!!!

Pozostając w domu z powodu pandemii może niełatwo podjąć decyzję o rezerwacji wakacji  ze względu na pojawiające się pytania:

Co będzie jak zachoruję?

Czy w ogóle będzie można podróżować?

Czy stracę pieniądze?

Czy podróżowanie może być bezpieczne?

Tęsknota za wypoczynkiem, ciepłym morzem, zwiedzaniem staje się nie do zniesienia L

My to świetnie rozumiemy i dlatego postanowiliśmy przygotować pakiet gwarancji ubezpieczeniowych ,by każdy czuł się bezpiecznie rezerwując wakacje.

GWARANCJE UBEZPIECZENIOWE  COVID-19

1. GWARANCJA ZMIANY – Zmiana kierunku i terminu wyjazdu bez żadnych kosztów. Do 30.04.2021 oferujemy Państwu możliwość  bezpłatnej zmiany rezerwacji.
2. GWARANCJA OCHRONY ZANIM WYJEDZIESZ – Proponujemy Państwu ochronę ubezpieczeniową od kosztów rezygnacji z wybranego wyjazdu. W cenie 5,74% wartości imprezy otrzymają Państwo dodatkowe zabezpieczenie w sytuacji gdy nagłe zachorowanie (z uwzględnieniem chorób przewlekłych), zachorowanie na Covid-19, objęcie domową izolacją lub  kwarantanną uniemożliwiają uczestnictwo w wykupionej imprezie turystycznej.
3. GWARANCJA OCHRONY NA WAKACJACH – Nasi podróżni są ubezpieczeni w zakresie kosztów leczenia, z uwzględnieniem chorób przewlekłych, do kwoty 20.000 EUR. Refundacja kosztów leczenia dotyczy również zachorowania na COVID-19.
4. GWARANCJA BRAKU STRAT – W przypadku anulacji imprezy przez organizatora wszystkie wpłaty zostaną Państwu zwrócone. Będą Państwo mogli również wpłaconą kwotę przeznaczyć na inną imprezę turystyczną z naszej oferty lub zamienić ją na bon wakacyjny, powiększony o 5% , do wykorzystania w kolejnym sezonie.

Pragniemy dodać, ze na wszystkich organizowanych przez nas imprezach turystycznych przestrzegane są normy sanitarno-epidemiologiczne. Chronimy Państwa zdrowie fizyczne jednocześnie dbając o  komfort psychiczny, który dają podróże. Mamy doswiadczenie z ubiegłego sezonu, gdzie koloniści, obozowicze i wczasowicze wrócili zdrowi i zadowoleni.

Zachęcamy do kontaktu !

Mamy nadzieję, że dzięki  naszym gwarancjom decyzja o rezerwacji będzie łatwiejsza. Jeżeli macie Państwo pytania zachęcamy do kontaktu.  Oczywiscie nie musicie wychodzic z domu, aby zarezerwować wybraną imprezę, wystarczy skontaktowac sie z nami pod nr telefonu 504700092 lub napisać office@juventur.travel.pl lub wypełnić formularz przy wybranej ofercie. ZAPRASZAMY !!!

Informujemy, że  przy zakupie imprezy w naszym biurze mogą Państwo wykorzystać POLSKI BON TURYSTYCZNY -  szczegóły  na naszej stronie pod linkiem - POLSKI BON TURYSTYCZNY.

 Przygotowaliśmy też PAKIET 4 KORZYŚCI dostępny pod linkiem - PROMOCJE

Życzymy pomyślnych realizacji Państwa planów wakacyjnych w 2021r. :)

 

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach zapisz się Newslettera:
Zapisz się